Nikdo není dokonalý

Nikdo není dokonalý

Ikona hodin6. 2. 2024

V dnešní na oko "dokonalé" době se může zdát, že každý má ten svůj život plně pod kontrolou a všechno zvládá. Ale...Pojďme si říct, že je normální být občas naštvaná nebo mít pocit, že se nám nic nedaří. Doma to často nevypadá jako na instáči u jiných, ale po výbuchu granátu.

I já se občas objevím na sítích vysmátá a někdy vás tím můžu naštvat. Avšak za tímto úsměvem a pozitivní energií se skrývá další, stejně důležitá role, kterou ve svém životě zastávám. Jsem mámou dvou malých "radostí", které mi denně přináší nekonečné množství lásky, ale i starostí.

Mé dny nejsou jen o vedení kurzů a individuálů ve studiu, ale také o individuálech ve firmě, kam třikrát týdně dojíždím napravovat sedavé zaměstnání. Jsou také o mailech a zprávách, správě webu, úklidu cvičebny, přípravě tréninků a mnoho dalšího. Proto vám moc děkuji za trpělivost s odpověďmi či jinými resty. Do mého časového harmonogramu patří i domácí úkoly s mým prvňáčkem, který se snaží pochopit svět čísel a písmen, a o vzdoru mé malé školkačky, která každý den testuje hranice mé trpělivosti. I přes veškerou snahu vím, že jsem taky jenom člověk a to člověk nedokonalý. Jsou dny, kdy mám pocit, že nezvládám ani zlomek toho, co bych měla, a moje domácnost rozhodně není obrazem dokonalosti. 

Přiznávám, že čas je pro mě jeden z nejvíce vzácných zdrojů. Mezi vychováváním dětí, domácími povinnostmi a prací není jednoduché najít chvilku jen pro sebe, na vaření nebo dokonce na relaxaci. Tento boj s časem a prioritami mě přivedl k rozhodnutí zavést nové pravidlo pro mé kurzy a tou je vybrat si jednu absenci z kurzu, kterou je možné nahradit účastí v jiném kurzu (pokud to kapacita dovolí), speciálně přidané lekci pro náhrady nebo formou individuální lekce s odpovídajícím finančním vyrovnáním. Vždy se snažím vyjít všem vstříc a chápu, že každý z nás se potýká s vlastními výzvami a třeba někdy onemocní. Ale není v mých silách nahradit někdy i  požadovanou polovinu kurzu. Za svou prací si stojím a čas, který mám mimo ni ráda věnuji mé rodině. Všem moc děkuji za důvěru a pochopení. 

Tyto řádky nejsou jen o odhalení reality mého každodenního života, ale také o podpoře pro všechny z vás. Za každým úspěchem stojí reálný život plný výzev, kompromisů a někdy i chaosu. Přestože se snažíme dělat všechno co nejlépe, je důležité připomenout si, že být "nedokonalý" je v pořádku.

Což mi připomnělo mé Motto z maturáku: "Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy."

Pojďme společně nebýt dokonalý, ale být tou nejspokojenější verzí sama sebe ;).

Aktuálně
vypsané
kurzy

Doporučené

Srdcovka

Ikona hodin23. 4. 2024

"Všechny formy cvičení u Marti můžu jen doporučit. Prošla jsem s ní společně kurzy po prvním porodu, druhým těhotenstvím a šestinedělím a nemůžu se dočkat, až zase naskočím do dalšího poporodního cvičení. Díky lekcím (jak skupinovým tak individuálním) jsem zjistila, jak správně držet tělo, jak s ním pracovat a jak zapojovat správné svaly i při každodenních činnostech s dětmi i mimo podložku na cvičení. Marti péče je opravdu nadstandardní, každá hodina je zároveň příjemným relaxem."

Jak najít ideální kombinaci cvičení?

Ikona hodin3. 4. 2024

Nedávno se mě jedna z mých klientek zeptala na to, jaká je ideální kombinace cvičení…

Nikdo není dokonalý

Ikona hodin6. 2. 2024

Tento článek není jen o odhalení reality mého každodenního života, ale také o podpoře pro všechny z vás. Za každým úspěchem stojí reálný život plný výzev, kompromisů a někdy i chaosu. Přestože se snažíme dělat všechno co nejlépe, je důležité připomenout si, že být "nedokonalý" je v pořádku.

Když se práce stane vášní

Ikona hodin6. 2. 2024

Jedna z mých klientek, se kterou pracuji již několik měsíců, mi nedávno sdělila, že cvičení se mnou je první aktivita, která ji opravdu baví a přináší jí i pozitivní změny do života. Dennodenně mě nabíjí vaše zpětná vazba. Když mi říkáte, že na válcích, které už jsou běžnou součástí vaší domácnosti, cvičí už i vaši manželé a děti. Záda přestávají bolet, umíte mnohem lépe vnímat své tělo, lepší se menstruace, sex se stal zase radostí, nebo se vám dokonce povedlo otěhotnět.

CVIČENÍ JAKO POMOCNÍK K VYTOUŽENÉMU MIMINKU

Ikona hodin30. 1. 2023

Milé maminky,  ráda bych se s Vámi podělila o referenci od ženy, která to vzala tak zodpovědně, že začala cvičit už když miminko s manželem plánovali. Aby se ujistila, že je na těhotenství tělo připraveno a uměla ho správně navnímat. Moc mě hřeje u srdce, že nyní se její rodina rozrostla o nádhernou Laurinku.

KDY PO PORODU ZAČÍT CVIČIT?

Ikona hodin22. 8. 2022

Je 9 měsíců málo nebo moc? Devítka je právě také to číslo v měsících, které bychom měly také minimálně dopřát na návrat těla zpět a NECHVÁTAT!

PROČ STOJÍ ZA TO O SEBE PO PORODU PEČOVAT?

Ikona hodin10. 8. 2022

Zamyslela ses někdy nad tím, jak se cítíš? Jestli o tebe někdo pečuje?

Více o mně
Stojící Martina Řepová

Z ČEHO MŮŽEŠ VYBÍRAT

TĚHULKY
TĚHULKY

TĚHULKY

Udělám maximum pro to, abych vás provedla tímto krásným obdobím bez bolestí a v kondici. Pokud se budete cítit na cvičení a my budeme např. v půlce kurzu, i tak zkuste napsat. Třeba se zrovna vystřídáte s maminkou, která už bude ve fázi klubání :).

ZŮSTAŇ VE FORMĚ
ZŮSTAŇ VE FORMĚ

ZŮSTAŇ VE FORMĚ

Kurz doporučuji těm z vás, které chcete ve zdravotním cvičení pokračovat.  Přidej se k nám. Cvičení probíhá 1x týdně v malé skupince maminek . Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 7 týdnů.

POPORODNÍ WORKSHOP
POPORODNÍ WORKSHOP

POPORODNÍ WORKSHOP

Workshop doporučuji, pokud si nemůžeš dovolit chodit na lekce pravidelně. Shrneme si to nejdůležitější, na co si dát po porodu pozor. Cviky si vysvětlíme i v anatomických souvislostech.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

ČTVRTEK 8-14 hod. , LETNÍ TERMÍNY: 11.7, 25. 7, 8. 8, 22. 8 Nemáš ráda cvičení ve skupině nebo mě chceš mít jenom pro sebe (a kamóšku/y)? Máš specifický problém nebo chceš vypilovat techniku? Středa a pátek odpoledne, čtvrtek dopoledne nebo po individuální domluvě.

KURZ CVIČENÍ PO PORODU
KURZ CVIČENÍ PO PORODU

KURZ CVIČENÍ PO PORODU

NOVÝ TERMÍN KURZU: STŘEDA 29.2.2024-25.4.2014 (17:00 - 17:50 hod.), Cvičení probíhá 1x týdně v malé skupince maminek . Lekce na sebe navazují.