CVIČENÍ JAKO POMOCNÍK K VYTOUŽENÉMU MIMINKU

CVIČENÍ JAKO POMOCNÍK K VYTOUŽENÉMU MIMINKU

Ikona hodin30. 1. 2023

Milé maminky, 

ráda bych se s Vámi podělila o referenci od ženy, která to vzala tak zodpovědně, že začala cvičit už když miminko s manželem plánovali. Aby se ujistila, že je na těhotenství tělo připraveno a uměla ho správně navnímat. Níže si můžete přečíst její referenci, která opravdu zahřála u srdce, protože už se její rodina rozrostla o nádhernou Laurinku.

"S Martinou jsem začala záměrně cvičit v době, kdy jsem plánovala těhotenství. Věděla jsem, že moje pánevní dno není ok a obávala jsem se, jak zvládnu těhotenství a porod, protože je to zátěž. Cvičení bylo velice příjemné, co mě překvapilo - bylo super během něj věnovat denně chvilku sama sobě. To jsem potřebovala! Jsem si jista, že i díky Martě dnes chovám půlroční Laurinku a po porodu mne netrápí žádné potíže. Vždy, když cítím, že je to potřeba, zacvičím si sestavičku. Z lekcí tedy už čerpám víc než rok a půl a všem jejich návštěvu moc doporučuji :)"

Když se mě tedy ptají ještě bezdětné ženy, kdy ideálně začít cvičit, odpovídám, že je vhodné napravit pohybové stereotypy (pokud nějaké jsou) už před otěhotněním. V těhotenství se můžeme potkávat také a ukázat si třeba úlevové pozice proti bolestem zad nebo natrénovat dech, který využijete nejen u samotného porodu. 

Co z toho všeho vyplývá?

NEJIDEÁLNĚJŠÍ CVIČENÍ JE TO PREVENTIVNÍ.

Aktuálně
vypsané
kurzy

Doporučené

CVIČENÍ JAKO POMOCNÍK K VYTOUŽENÉMU MIMINKU

Ikona hodin30. 1. 2023

Milé maminky,  ráda bych se s Vámi podělila o referenci od ženy, která to vzala tak zodpovědně, že začala cvičit už když miminko s manželem plánovali. Aby se ujistila, že je na těhotenství tělo připraveno a uměla ho správně navnímat. Moc mě hřeje u srdce, že nyní se její rodina rozrostla o nádhernou Laurinku.

KDY PO PORODU ZAČÍT CVIČIT?

Ikona hodin22. 8. 2022

Je 9 měsíců málo nebo moc? Devítka je právě také to číslo v měsících, které bychom měly také minimálně dopřát na návrat těla zpět a NECHVÁTAT!

PROČ STOJÍ ZA TO O SEBE PO PORODU PEČOVAT?

Ikona hodin10. 8. 2022

Zamyslela ses někdy nad tím, jak se cítíš? Jestli o tebe někdo pečuje?

Více o mně
Stojící Martina Řepová

Z ČEHO MŮŽEŠ VYBÍRAT

ZŮSTAŇ VE FORMĚ
ZŮSTAŇ VE FORMĚ

ZŮSTAŇ VE FORMĚ

LZE CHODIT I NA JEDNOTLIVÉ LEKCE. Kurz doporučuji těm z vás, které chcete ve zdravotním cvičení pokračovat.  Přidej se k nám. Cvičení probíhá 1x týdně v malé skupince maminek . Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 7 týdnů.

CVIČENÍ VE FIRMĚ

CVIČENÍ VE FIRMĚ

Záleží vám na zdraví vašich zaměstnanců? Sedíte většinu času u počítače? Právě pro vás je určena varianta CVIČENÍ VE FIRMĚ. Přijedu přímo za vámi a vymyslím variantu dle vašich individuálních potřeb (hodinové individuály, skupinové lekce nebo třeba jednorázový worshop.

POPORODNÍ WORKSHOP
POPORODNÍ WORKSHOP

POPORODNÍ WORKSHOP

Workshop doporučuji, pokud si nemůžeš dovolit chodit na lekce pravidelně. Shrneme si to nejdůležitější, na co si dát po porodu pozor. Cviky si vysvětlíme i v anatomických souvislostech.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nemáš ráda cvičení ve skupině nebo mě chceš mít jenom pro sebe (a kamóšku/y)? Máš specifický problém nebo chceš vypilovat techniku? Středa a pátek odpoledne, čtvrtek dopoledne nebo po individuální domluvě.

KURZ CVIČENÍ PO PORODU
KURZ CVIČENÍ PO PORODU

KURZ CVIČENÍ PO PORODU

Poslední kurz před prázdninami. INTENZIVNÍ 4-dílný kurz po 80 min. 24.5-14.6.2023 od 16 do 17:30 hod. Přidej se k nám. Cvičení probíhá 1x týdně v malé skupince maminek . Lekce na sebe navazují.