INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nemáš ráda cvičení ve skupině nebo mě chceš mít jenom pro sebe (a kamóšku/y)? Máš specifický problém nebo chceš vypilovat techniku?

Na lekcích používáme různé pomůcky jako ježky, válce, overbally, gumy, ručníky apod. I součástí individuálních lekcí jsou domácí úkoly, aby bylo cvičení maximálně efektivní.

Pro koho je kurz určen?

Individuální lekci doporučuji těm z vás, kdo máte problém s bolestí zad, pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky atd.

Jak dlouho lekce trvá?
Užijte si alespoň 50 minut týdně pouze pro sebe.

Kdy můžeme začít?
Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Co s sebou?
pohodlné sportovní oblečení (včetně mikiny), 2x malý ručník 

Zdravotní způsobilost

Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

CENA (k 1. 4. 2024)

  • V centru

           SAMA PRO SEBE                - 750 Kč/ 50 minut (1 osoba)

           S KAMARÁDKOU                 - 900 Kč/ 50 min. (2 osoby)

  • U vás doma                           - 850 Kč/ 50 minut

           (po ČB, případně možné domluvit jinak)

 

STAČÍ NAPSAT A VYMYSLÍME TERMÍN ;)

 

Termíny kurzu připravujeme

Další kurzy: