KURZ CVIČENÍ PO PORODU

Cvičení probíhá 1x týdně v malé skupince maminekLekce na sebe navazují a trvají po dobu 7 týdnů. Důležitou součástí lekcí jsou domácí úkoly, aby bylo cvičení maximálně efektivní. Na lekcích používáme různé pomůcky jako ježky, válce, overbally, gumy, ručníky apod.

Kurz probíhá bez dětí, abyste si lekci užily na maximum a dokázaly myslet 50 minut pouze na sebe. 

Pro koho je kurz určen?
Kurz doporučuji těm z Vás, kdo máte problém s bolestí zad, pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky atd..

Jak dlouho lekce trvá?
Užijte si alespoň 50 minut týdně pouze pro sebe.

Kdy můžeme začít?
Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. (Po císařském řezu po 3 měsících od porodu.) Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Co s sebou?
pohodlné sportovní oblečení (včetně mikiny), 2x malý ručník 

Zdravotní způsobilost

Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Cena:
7 lekcí - 1450 Kč
 

Termíny kurzu:
1. 5. 2024 15:00