POPORODNÍ WORKSHOP

Na workshopu si shrneme to nejdůležitější, na co si dát po porodu pozor. Cviky si vysvětlíme i v anatomických souvislostech. S sebou dostanete skripta, kde si jednotlivé cviky rozepíšeme a budeme mít plán na domácí cvičení.

Používáme různé pomůcky jako ježky, válce, overbally, gumy, ručníky apod.

Jak dlouho lekce trvá?
Užijte si cca 2-3 hodiny pouze pro sebe. 

Workshop probíhá většinou o víkendu (dopoledne) bez dětí, abyste si lekci užily na maximum a dokázaly myslet pouze na sebe. 

Pro koho je workshop určen?
Workshop doporučuji těm z vás, kdo nemůžete cvičit chodit pravidelně a problém s bolestí zad, pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky atd..

Kdy můžeme začít?
Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Co s sebou?
pohodlné sportovní oblečení (včetně mikiny), 2x malý ručník 

Zdravotní způsobilost

Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Termíny kurzu:
31. 12. 2016 23:00

Další kurzy: